Çocuğunuzun ilk futbol maçında neler beklemelisiniz?

ANASAYFA / Haberler / Çocuğunuzun ilk futbol maçında neler beklemelisiniz?

Peki bir çocuğun ilk futbol maçında ne olur? Burada Club İnter Academy, çocuk aktiviteleri rehberimiz çocuklar için binlerce futbol dersi ile doludur, bu nedenle birkaç sağlayıcıyla işleri ve çocuğunuzun ilk futbol maçında neler bekleyebileceğimiz hakkında bize biraz daha bilgi vermeleri için konuştuk.

cocugunuzun-ilk-futbol-macinda-neler-beklemelisiniz
cocugunuzun-ilk-futbol-macinda-neler-beklemelisiniz

Diyarbakır futbol ve spor okulu Diyar-İnter ile Çocuğunuzun İlk Futbol Maçında Neler Beklemelisiniz?

Çocuğunuzun Diyarbakır futbol okulu‘nu ilk ziyaretinde, nitelikli ve güler yüzlü antrenörlerimiz tarafından karşılanacak, güvenli ve sıcak bir ortamda kendilerini rahat ve rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Nihai hedefimiz, çocuğunuzun futbol hakkında her şeyi öğrenirken eğlenmesi. Başlangıçta futbolun odak noktası eğlenceye dayanıyorsa, çocuklar muhtemelen oyuna aşık olacak ve devam etmek isteyeceklerdir.

İlk Dokunuş Hakkında – Çocuklar İçin Futbol Sınıfları

Diyarbakır spor okulu Diyarbakır’ın merkezinde bulunmaktadır ve Londra’nın her yerinden 200’ün üzerinde öğrenciye başarıyla koçluk yaptık. Aslında, çocuklarımızdan bazıları İnter, Chelsea ve Fulham gibi Premier Lig takımlarıyla antrenman yapmaya ve yerel ilçe için yüzmeye devam etti.

Diyarbakır futbol okulu‘nda çocukların gelişimine ve becerilerini ve yeteneklerini kendi hızlarında beslemeye inanıyoruz. Yolculuğumuz 2011 yılında başladı ve kulübümüz hızla büyüdüğünden beri. Çok tutkulu ve ilham verici bireylerden oluşan bir grubuz ve ekibimiz çocuklarınızın spor tutkusunu daha fazlasını geliştirmeleri için eğlenceli ve güvenli bir ortam yaratmak için buradalar.

Çocuğunuzun Diyarbakır Futbol okulu ile ilk futbol seansında neler beklemelisiniz?

İlk seanstan itibaren, çocuğunuzun güvenini kazanmayı ve onu dahil etmeyi amaçlıyoruz. Yeni gelenleri daha önce bir FMC oturumuna katılmış olanlarla dostluk kuruyoruz – bu, geride hiçbir çocuğun kalmadığı anlamına gelir ve eşler arası oyunu teşvik eder.

Her çocuğa yeni şeyler denemek ve tam potansiyeliyle oynamak için aynı fırsat verilir. Kenarda daha rahat olan çocuklar için her zaman yakınlarda, seanstan en iyi şekilde yararlanmalarına ve katılmalarına yardımcı olacak arkadaş canlısı bir koç bulunacaktır. Çocuğunuzun eve bir gülümseme ile gelmesini, geri gelip tekrar oynamasını bekleyebilirsiniz!

Cumartesi seanslarımızdan birinde size ücretsiz bir tadım öneriyoruz. Web sitemizden rezervasyon yaparken FREEONE kodunu kullanın, ilk oturumunuz tamamen ücretsiz olacaktır!

Diyarbakır futbol okulu Diyar-İnter Hakkında

Son on yılda Diyarbakır futbol okulu Diyarin-Ter, 5 ila 14 yaş arası çocuklar için yüksek kaliteli, eğlenceli futbol koçluğu sağladı. Seanslarımız binlerce çocuğun aktif kalmasına, güven kazanmasına ve futbol sevgisini keşfetmesine yardımcı oldu. Haftalık hafta sonu koçluğu, kızlara özel futbol ve tatil kampları dahil olmak üzere FA onaylı antrenörlerimiz tarafından yürütülen çok çeşitli uygun fiyatlı seanslar sunuyoruz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış sihirli futbol partilerimizden bahsetmeye bile gerek yok.

Çocuklara yönelik futbol sınıflarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara göz atın:

Leave a Reply

Your email address will not be published.