Diyarbakır Futbol Okulu

ANASAYFA / Haberler / Diyarbakır Futbol Okulu

Futbol, çocuklar için en uygun spordur. Sizde, çok küçük yaşlardan itibaren sağlıklı gelişim ve sosyalleşme için çocuklarınıza Diyarbakır’da faaliyet gösteren bir Diyarbakır futbol okulu mu arıyorsunuz ? Özel oyun yöntemleri kullandığımız için çocuklarınızda gerçek bir ilgi uyandırmayı başarıyoruz ve çocuklarınız her zaman eğitimleri dört gözle beklerler.

Bir çocuğun başarılı bir şekilde eğitilmesinin anahtarı, spor salonunda gerçekleşen her şeye ilgi duymasından kaynaklanmaktadır. Çocuğunuz ilgisi Diyarbakır spor okulu Diyarin-Ter Spor faaliyetlerinde görev yapan üst düzey antrenörler tarafından artırılır.

Diyarbakır Futbol Okulu
Diyarbakır Futbol Okulu

Diyarbakır Futbol Okulu Çocuklarınızı Sosyalleştirir

Diyarbakır futbol okulu Diyarin-ter çocuğunuzun gelişimsel yeteneklerine odaklanır ve okul öncesi çocuklar için mükemmeldir. Bizimle futbol oynayan çocuklar erken yaşta sosyalleşir, akranlarıyla iletişim kurmayı öğrenir ve takım ruhunu geliştirir. Futbol seçeneklerimiz dinamik ve kişiselleştirilmiştir: Çocuklarınız bizden öğrendikçe, biz de onlardan öğreniyoruz! Diyarbakır futbol okulu olarak seçeneklerimiz, en iyi Avrupalı ​​uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Diyarbakır Futbol Okulu Eğitimi

Genç futbolcuların eğitimi söz konusu olduğunda en küçük ayrıntıları bile önemsiyoruz, Diyarbakır spor okulu Diyarin-Ter olarak eğitim sürecinin tüm unsurlarına büyük önem veriyoruz. Çocuğunuzun koçu, ebeveynlere her dersin planını ve hedef becerilerini içeren ayrıntılı bir eğitim müfredatı sağlar. Bizim için en önemli görev, çocukların futbolu gerçekten sevmesi ve sonrasında her çocuğun mutlu olması için düzenli eğitimler yapmaktır. Bu amaçla özel oyun metodolojisi kullanıyoruz. Bu metodoloji ile çocuklar her dersin başında koçları veya okul müdürleri tarafından karşılanır. Çocuklar takım disiplinini ve ruhunu korumak için derslerine zamanında gelmelidir! 

Diyarbakır Futbol Okulu Her Çocuğa Ayrı Önem Gösteriyor

Her çocuğa kişisel yaklaşım sağlamak bizim için önemli olduğundan, her koç aynı anda 8’den fazla çocuğu eğitmez. Bu sayede bir çocuk, her ders sırasında koç veya koç yardımcısı tarafından yakından denetlenir, bu da çocuğun daha hızlı öğrenmesini sağlar ve takım ruhunu oyun alanında tutar.

Diyarbakır Futbol Okulu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eğitim programı nedir?

Her şubenin kendi eğitim programı vardır. Şubenizde ücretsiz bir numarayı arayarak veya web sitemiz üzerinden başvuru formu göndererek kontrol edebilirsiniz. Çocuğunuz eğitimlere katılmaya başladığında, programı istediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz kişisel bir hesaba erişiminiz sağlanacaktır.

Diyarbakır Futbol Okulu Güvenli Mi?

Çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir! Diyarbakır Futbol Okullarının küçük çocuklara futbol öğretmeye yönelik profesyonel yaklaşımı, çocuğunuzun güvenli futbol oynamayı öğrenmek için en iyi ellerde olmasını garanti eder!
Diyarbakır Futbol Okulu Diyarin-Ter, çocuk sporları profesyonelleri ve gençlik futbolunda en iyi uzmanlarla birlikte çalışır.Diyarin-Ter, çocuklara yaşa uygun yöntemlerle futbol öğretir. Tüm Diyarbakır Futbol Okulu Diyarin-Ter koçları, oyuncuların güvenliğini sağlamak için Diyarin-Ter uzmanları tarafından sürekli eğitime tabi tutulur.

Kıyafetler ve Ayakkabılar Nasıl Olmalı ?

Rahat ve uygun giyinmiş bir çocuk mutlu bir oyuncu olur! Ebeveynlerin düz tabanlı, şortlu ve nefes alabilen kumaştan yapılmış hafif bir tişört olan spor ayakkabılarını seçmelerini öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.