Diyarbakır’da Yüksek Performanslı Futbol Okulu

ANASAYFA / Haberler / Diyarbakır’da Yüksek Performanslı Futbol Okulu

Diyarbakır futbol okulu olarak biliyoruz ki her oyuncu başarıya giden yolda çok fazla zaman, çaba ve kaynak ayırır. Üst düzey sporcuları, yüksek performanslı sporcuları ve kendini adayan sporcuları ayırt edebiliriz. Aralarındaki farklar, elde edebilecekleri başarıların miktarına ve seviyesine bağlıdır. Bununla birlikte, genel olarak konuşursak, uzun saatler geçiren, fiziksel, teknik, taktik, psikolojik ve beslenme eğitimlerine özel ilgi ve özen gösteren herkes için yüksek performanslı oyuncu terimini kullanıyoruz.

Yüksek performanslı oyuncular genellikle ergenlik dönemlerinde kariyerlerini geliştirmeye başlarlar, bu da uzun saatler süren eğitimleri ve diğer yaşlılarla ilgili akademik faaliyetleri birleştirmelerini sağlar. Genel olarak, sıkı ve uzun eğitimleri kulüplerinden veya akademik merkezlerinden yardım almadan normal bir okul yaşamı ile birleştirmek uyumsuzdur.

Diyarbakır'da Yüksek Performanslı Futbol Okulu
Diyarbakır’da Yüksek Performanslı Futbol Okulu

Eğitimler ve çalışmalar arasında bir denge bulmak, her yüksek performanslı oyuncu için fazladan çaba gerektirir. Bu zorluğun üstesinden gelmek için, Diyarbakır spor okulu ve Diyarbakır futbol okulu ihtiyaçlarına duyarlı olmalı ve biçimlendirici sürecin oyunculara / öğrencilerin özel koşullarına göre ayarlanmasına izin vermelidir.

Bu yardım olmadan çoğu, belirli bir akademik başarısızlıkla karşı karşıya kalacak ve bu da gelecekteki mesleki gelişimi önemli ölçüde belirleyecektir. Diğer herhangi bir genç gibi, yüksek performanslı futbolcunun akademik eğitimi, bütüncül eğitiminin önemli bir parçası haline gelir ve bu nedenle gelecekteki mesleki fırsatlarını artırır.

Bu nedenle akademik yaşamı mümkün olduğunca spor hayatına uyarlamak önemlidir. Bu nedenle, başarılı olmak için Diyarbakır futbol okulları ve Diyarbakır spor okulları arasında koordinasyon zorunludur. Bu, okul zamanını eğitimlere uyarlamak, sınav tarihlerinde esneklik sağlamak (sınavların yarışmalarla örtüşmesini önlemek için), akademik ilerlemeyi etkin bir şekilde izlemek ve onlara pedagojik yardım vermek gibi önlemlerin alınması anlamına gelir.

Diyarbakır Futbol Okulu Eğitimleri ve Çalışmaları

Eğitimler ve çalışmalar arasında bir denge bulmak, her sporcu için ve ayrıca bunları barındıran kuruluş için başlı başına bir zorluktur. Farklı milletlerden ve farklı geçmişlerden oyuncuların bulunduğu bir evde, dikkate alınması gereken farklı yönlerin miktarı nedeniyle zorluk daha da büyüktür. Yine de bu koordinasyonu mümkün kılan farklı modeller vardır.

Diyarbakır futbol okulu olarak oyuncularımıza çalışmalarla ilgili ihtiyaç duyabilecekleri her konuda yardımcı olduğumuz bir pedagojik departmanımız bulunmaktadır. Böylece akademik ve futbol formasyon uyumuna izin verilir.

Futbolcularımızın çoğu İngiliz müfredatını, diğer faydaların yanı sıra, okul zaman çizelgesinin eğitimlere uyarlandığı bir merkezde takip etmektedir. Bu nedenle, okul uygun bir entegre merkez olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Diyarbakır futbol okulu olarak futbolcuların rahatlığı için diğer kaynakları, öğretim kadrosunu ve tesisleri kullanıma sunarız. Bireyin takibini sağlar ve düzenli bir akademik gelişim sağlarız.

Neden Diyarbakır Futbol Okulu Olarak DİYARİN-TER’i seçmelisiniz.

Çünkü Diyarbakır spor okulu olarak;

Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre sürekli izleme ve müfredat farklılığı ile kişiselleştirilmiş bireysel öğrenme sunuyoruz. Öğrencilerin sanatsal ve spor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan hem müfredat hem de ders dışı içerikleri içeren kapsamlı eğitim veriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.